Laureaci XIV Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Dawnej w Leżajsku – Online 2020/2021

Z dużą przyjemnością informujemy o wynikach XIV Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Dawnej w Leżajsku – Online 2020/2021. Zapraszamy do zapoznania się z nagraniem z ogłoszenia wyników konkursu i z wyciągiem protokołu Jury z dnia 23 maja 2021 roku. Ze względu na ewentualne możliwe przejęzyczenia i nieścisłości zawarte w treści nagrania, podstawą do wystawienia dyplomów i przyznania nagród rzeczowych jest protokół Jury Konkursu.

W związku z koniecznością wygenerowania plików dyplomów, zweryfikowania bazy adresowej i przygotowania pakietów do wysyłki – dyplomy i nagrody zostaną przesłane uczestnikom w terminie do dwóch tygodni od dnia ogłoszenia wyników konkursu.

Korzystając z okazji składamy serdecznie podziękowania dla władz samorządowych na czele z p. Ireneuszem Stefańskim – Burmistrzem Leżajska za wsparcie finansowe naszego przedsięwzięcia.

Komisja ustaliła następujące wyniki konkursu:

Kategoria I

Uczestnik Szkoła Miejsce
Aleksandra Dzieża PSM I i II st. im. M. Karłowicza w Katowicach I Miejsce
Miranda Konstancja Szczepańska PZSM im. Artura Rubinsteina OSM I stopnia w Bydgoszczy II Miejsce
Amelia Grzywińska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. H. Wieniawskiego w Łodzi III Miejsce
Tymoteusz Pławski Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie Wyróżnienie
ANNA PAPIEŻ PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I ST. IM. G. BACEWICZ LIMANOWA Wyróżnienie
Hanna Fister-Stoga PSM I st. Nr 3 im. Juliusza Zarębskiego w Warszawie Wyróżnienie
Maria Łukaszewicz Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu Wyróżnienie
Emilia Anbild Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. St. Moniuszki w Katowicach Wyróżnienie
Szymon Niezabitowski Społeczna Publiczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Tymbarku Wyróżnienie
Amelia Szyszka Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. I.J.Paderewskiego, ul. 9 Maja1, 42-600 Tarnowskie Góry Wyróżnienie
Daria Dmitworska Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Leżajsku Wyróżnienie
Bartosz Jakubiec Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. S. Moniuszki w Bielsku-Białej Wyróżnienie
Natalia Danisz Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Stanisława Moniuszki w Katowicach Wyróżnienie
Emilia Szewczyk Państwowa  Szkoła Muzyczna I stopnia w Łańcucie Wyróżnienie
Emilia Chodasiewicz Zespół Szkół Muzycznych I i II st. w Rudzie Śląskiej Wyróżnienie
Jan Ławrynowicz-Drewek OSM I i II st. im. H. Wieniawskiego w Łodzi Wyróżnienie

Kategoria II

Uczestnik Szkoła Miejsce
Filip Kauch Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. ks. dra Józefa Surzyńskiego w Kościanie I Miejsce
Franciszek Krygowski Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Jarosławiu II Miejsce
Zuzanna Wojdak Szkoła muzyczna I stopnia w Żegocinie III Miejsce
Zuzanna Skręt Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Teodora Leszetyckiego w Łańcucie Wyróżnienie
Marika Brdękiewicz Szkoła Muzyczna I i II st. im. Z. Noskowskiego w Gdyni Wyróżnienie
Aleksander Rotkiewicz Państwowa Szkoła Muzyczna I st. Nr 2 im. Fryderyka Chopina w Warszawie Wyróżnienie
Karolina Pryc Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Emila Młynarskiego Wyróżnienie
Magda Niedźwiecka Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. H. Wieniawskiego w Łodzi Wyróżnienie
Emilia Ryba Prywatna Szkoła Muzyczna I stopnia w Jaśle Wyróżnienie
Magdalena Małecka Szkoła Muzyczna I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej Wyróżnienie
Emilia Jakubik Szkoła Muzyczna Im. Oskara Kolberga w Czasławiu Wyróżnienie

Kategoria III

Uczestnik Szkoła Miejsce
Hanna Pysz Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. K. Lipińskiego w Lublinie I Miejsce
Jakub Chachura Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. A. Malawskiego w Przemyślu II Miejsce
Kacper Sajdak Zespół Szkół Muzycznych im. I. J. Paderewskiego w Krośnie III Miejsce
Maria Wojnowska Zespół Szkół Muzycznych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Tarnowie Wyróżnienie
Dominik Sowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Bytomiu Wyróżnienie
Karolina Korzyb Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Ryszarda Bukowskiego we Wrocławiu Wyróżnienie
Sara Cyz Zespół Szkół Muzycznych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Tarnowie Wyróżnienie
Estera Laskowska Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina w Gdańsku-Wrzeszczu Wyróżnienie
Róża Mróz Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku Wyróżnienie
Anna Szymkowicz Zespół Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie Wyróżnienie
Jan Karpała Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie Wyróżnienie
Grzegorz Wijas Zespół Szkół Muzycznych im Ignacego Jana Paderewskiego w Tarnowie Wyróżnienie
Bartosz Walczak Prywatna Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Jaśle Wyróżnienie
Maja Banicka Zespół Szkół Muzycznych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krośnie Wyróżnienie
Mateusz Rusnok Zespół Szkół Muzycznych w Krośnie Wyróżnienie
Izabela Dobrowolska Zespól Państwowych Szkół Muzycznych w Jarosławiu Wyróżnienie
Nikodem Stępień PAŃSTWOWA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA II STOPNIA IM. KAROLA SZYMANOWSKIEGO W KATOWICACH Wyróżnienie
Aleksandra Skoczeń Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Katowicach Wyróżnienie
Marta Pudalik Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Bytomiu Wyróżnienie
Bernadetta Leksycka Szko0ła Muyzczna I i II st.im.Br.Rutkowskiego w Krakowie Wyróżnienie
Weronika Tomaszek Zespół Państwowych Szkół Muzycznych I i II st. w Dębicy Wyróżnienie
Agata Bomik Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. S.Moniuszki w Bielsku-Białej Wyróżnienie
Marcelina Morawiec Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Bytomiu Wyróżnienie
Alicja Wojnowska Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Ludomira Różyckiego w Gliwicach Wyróżnienie
Joanna Liwo Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina w Gdańsku-Wrzeszczu Wyróżnienie
Michalina Jakubiec Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. S. Moniuszki w Bielsku-Białej Wyróżnienie
Seweryn Maj Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Jarosławiu Wyróżnienie
Wiktoria Giemza Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Ludomira Różyckiego w Gliwicach Wyróżnienie

Kategoria IV

Uczestnik Szkoła Miejsce
Zespół kameralny z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. S. Moniuszki w Bielsku-Białej Zespół Państwowych szkół Muzycznych im. S. Moniuszki w Bielsku-Białej I Miejsce

Kategoria V

Uczestnik Szkoła Miejsce
Duet: Estera Laskowska, Joanna Liwo Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina w Gdańsku-Wrzeszczu I Miejsce
Duet: Wiktoria, Jakub Zawodny Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. F.Chopina w Bytomiu II Miejsce
Rocailleux Państwowa Szkoła Muzyczna II st. im. Ryszarda Bukowskiego we Wrocławiu III Miejsce
Kwartet gitarowy – K. Kopański, J. Chachura, N. Strzelec, M. Bator – Klasa 1/6 OSM II st w Przemyślu Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. A. Malawskiego w Przemyślu Wyróżnienie
Zespół Smyczkowy – Szkoła Muzyczna II st. im. W. Lutosławskiego w Lublinie Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. W. Lutosławskiego w Lublinie Wyróżnienie

 

Skip to content