Estrada Laureatów VII Leżajskiego Konkursu Kultury Muzycznej

Z dużą przyjemnością prezentujemy nagrania konkursowe zdobywców Nagrody I Stopnia, Nagrody II Stopnia i Nagrody III Stopnia w VII Leżajskim Konkursie Kultury Muzycznej. Jeszcze raz gratulujemy pięknych prezentacji życząc dalszych sukcesów artystycznych.

Korzystając z okazji w imieniu organizatorów chcemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji naszego przedsięwzięcia:

  • Uczniom za wspaniałe prezentacje konkursowe,
  • Nauczycielom za zmotywowanie swoich podopiecznych do podjęcia wysiłku uczestnictwa w konkursie,
  • Rodzicom za wsparcie,
  • Jurorom za trudną pracę przy ocenie uczestników.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Uczestnik Kat. Szkoła Link do nagrania: Nagroda
Izabela Kurzeja I Państwowa Szkoła Muzyczna im. Fryderyka Chopina w Nowym Targu https://youtu.be/5gRplC1B1MA Nagroda I Stopnia
Xavier Piasecki I Zespół Szkół Muzycznych Nr 1 w Rzeszowie https://youtu.be/PGFdahOEyx8 Nagroda I Stopnia
Amelia Chacińska I Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II Stopnia w Płocku https://youtu.be/1vKSRxNhopI Nagroda I Stopnia
Filip Krysztofik I Państwowa Szkoła Muzyczna I St. Nr 1 im. Oskara Kolberga w Warszawie https://youtu.be/tTEhgW6PKaA Nagroda I Stopnia
Piotr Kopeć I Szkoła muzyczna I stopnia w Żębocinie https://youtu.be/Y-GinauDy7w Nagroda I Stopnia
Gabriela Pietkiewicz I ZPOSM I i II stopnia nr 3 im. Grażyny Bacewicz https://m.youtube.com/watch?v=USBCudBe314 Nagroda I Stopnia
Joachim Bulicz I Zespół Państwowych Ogolnoksztalcacych Szkół Muzycznych I i II st. nr 3 w Warszawie https://youtu.be/OW4PCmEKGuA Nagroda I Stopnia
Piotr Abramczyk I Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Łańcucie https://www.youtube.com/watch?v=y__6AI7OKE8 Nagroda II Stopnia
Aleksandra Macioł I Szkoła Muzyczna I stopnia im. O. Kolberga w Czasławiu https://www.youtube.com/watch?v=j7CCjiLyVso Nagroda II Stopnia
Artur Karwan I Zespół Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie https://youtu.be/BhChOtJp0SQ Nagroda II Stopnia
Dawid Pryk I Zespół Szkół Muzycznych Nr 1
im. Karola Szymanowskiego
https://youtu.be/8LA293w75CY Nagroda II Stopnia
Michał Bogaczyk I Zespół Szkół Muzycznych nr 1 im. K. Szymanowskiego w Rzeszowie https://youtu.be/aAr9cqNWBu4 Nagroda II Stopnia
Dymitr Leonkiewicz I Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia Nr 4 im. K. Kurpińskiego w Warszawie https://youtu.be/T1SoFwfrKYY Nagroda II Stopnia
Ksawery Widuch I Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Tarnobrzegu https://youtu.be/b_PzbXLhkxU Nagroda II Stopnia
LIYA LUO I Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu https://youtu.be/5ooO3CoQtiw Nagroda II Stopnia
Gabriela Janowska I Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. H. Melcera w Kaliszu https://youtu.be/GGcztNISO-A Nagroda II Stopnia
Sanae Harada I Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Wadowicach https://www.youtube.com/watch?v=fB9-4IThFww Nagroda II Stopnia
Hanna Lesiak I Zespół SZKÓŁ MUZYCZNYCH nr 1w Rzeszowie https://youtu.be/n54d1bW_Jo8 Nagroda II Stopnia
Miłosz Moskwa I Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. W.J.Ciesielskiego w Gorzowie Wielkopolskim https://youtu.be/uk1gHrjVMyI Nagroda II Stopnia
Nikodem Gronowski I Publiczna Szkoła Muzyczna I Stopnia w Osieku nad Wisłą https://youtu.be/DDad6MhO78c Nagroda III Stopnia
Anna Kulińska I Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Kolbuszowej https://youtu.be/2IdNDHChmu4 Nagroda III Stopnia
Wiktoria Koszyk I Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Kolbuszowej https://youtu.be/_R8gw0RSoA8 Nagroda III Stopnia
Laura Borkowska I Szkoła Muzyczna I stopnia w Czernikowie https://youtu.be/EaEZFl6DaXk Nagroda III Stopnia
Aniela Malik I Państwowa Szkoła Muzyczna im. Teodora Leszetyckiego w Łańcucie https://www.youtube.com/watch?v=UEOhvdNc8Ac Nagroda III Stopnia
Amelia Ziembicka I Niepaństwowa  Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku https://youtu.be/AnVDG_rzJPk Nagroda III Stopnia
Jakub Chichłowski I Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. F. Chopina w Wejherowie https://www.youtube.com/watch?v=98SqbmsWffw Nagroda III Stopnia
Tymoteusz Kłak I Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Jarosławiu https://youtu.be/X3DxPVNgQ24 Nagroda III Stopnia
Agata Pałczyńska I Szkoła Muzyczna I st. w Kańczudze https://youtu.be/JYAKbjZchis   Nagroda III Stopnia
Adam Zakielarz I Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia w Przemyślu https://youtu.be/SavZbtYUrMM Nagroda III Stopnia
Paweł Czajowski I Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Artura Malawskiego w Przemyślu https://www.youtube.com/watch?v=jw5BoRh70A8 Nagroda III Stopnia
Antonina Górny I Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Stanisława Moniuszki w Katowicach https://www.youtube.com/watch?v=JgiTKBYKRnU Nagroda III Stopnia
Antoni Michał Mackiewicz I Zespół Szkół Muzycznych Nr 1 w Rzeszowie https://youtu.be/V3GzaBaxNAo Nagroda III Stopnia
Zuzanna Wieczorek I Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi https://youtu.be/wISdkh-JJsI Nagroda III Stopnia
Adam Sutowicz I Zespół Szkół Muzycznych im. S. Moniuszki w Łodzi https://youtu.be/Q1JiQ5sf7jw  Nagroda III Stopnia
Antoni Walczak I Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu https://www.youtube.com/watch?v=OfQdQcWv7pE Nagroda III Stopnia
Emilia Sołtysiuk I Szkoła Muzyczna I stopnia w Żębocinie https://www.youtube.com/watch?v=L8i-hRtEJlM Nagroda III Stopnia
Kornelia Kromka I Szkoła Muzyczna I stopnia w Żębocinie https://www.youtube.com/watch?v=d1rD8jcnrrQ Nagroda III Stopnia
Hubert Marczak II Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. H. Wieniawskiego w Łodzi https://youtu.be/zJciGZ2Jz8g Nagroda I Stopnia
Sebastian Nawara II Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. F. Chopina w Nowym Targu https://youtu.be/E4pTTNDrKUA Nagroda I Stopnia
Mikołaj Orłowski II Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia nr 4 w Warszawie, ul. Wiktorska 73 https://youtu.be/thaJUnZuuDw0 Nagroda I Stopnia
Karolina Tomaszewska II Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Płocku https://youtu.be/L-vQ_7BIR28 Nagroda I Stopnia
Mateusz Kałamarz II PSM I st. im. Mieczysława Karłowicza w Przeworsku https://youtu.be/EYoH2RjIdcM Nagroda I Stopnia
Dobromir Sobierajski II Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. F. Chopina w Bytomiu https://youtu.be/HxweMIRNFCA Nagroda I Stopnia
Jakub Zieliński II Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna im Feliksa Nowowiejskiego ul. Gnilna 3. Gdańsk 80-847 https://youtu.be/QLyIVOxWxcQ Nagroda II Stopnia
Klara Doniec II Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. W. Lutosławskiego w Jaśle https://www.youtube.com/watch?v=jPrVQrH3KEU Nagroda II Stopnia
Anna Marczak II Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Wandy Kossakowej w Sanoku https://youtu.be/yMlFpi-QbIA Nagroda II Stopnia
Michał Malita II Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Leżajsku https://www.youtube.com/watch?v=QpQdhjRcMu0 Nagroda II Stopnia
Łukasz Skalski II PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I ST. IM. F. CHOPINA W WEJHEROWIE https://www.youtube.com/watch?v=uIPtHgrc-E8 Nagroda II Stopnia
Jakub Anioł II Szkoła Muzyczna I st. w Kańczudze https://youtu.be/Oa5Pf6-Y7X0 Nagroda II Stopnia
DOROTA SURA II Szkoła Muzyczna I stopnia w Dynowie https://www.youtube.com/watch?v=2YWsejr2gpA Nagroda II Stopnia
Radosław Mikucki II Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Stalowej Woli https://youtu.be/Hq9bl7wm0jc Nagroda II Stopnia
Mateusz Mieczkowski II Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Miastku https://www.youtube.com/watch?v=oKqPyWhfph0 Nagroda II Stopnia
Emilia Kazik II Szkoła Muzyczna I stopnia w Głogowie Małopolskim https://www.youtube.com/watch?v=yqxppZWfUic Nagroda II Stopnia
Marek Borzemski II Zespòł Szkòł Muzycznych im.I.J. Paderewskiego  33-100 Tarnòw ul.Lippòczy’ego 4 https://youtu.be/6zYppsGhs1Y Nagroda III Stopnia
Antoni Rosół II Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. M. Karłowicza w Przeworsku https://youtu.be/XAK_bK8Vt5A Nagroda III Stopnia
ALEKSANDER MYĆKA II Szkoła Muzyczna I stopnia w Dynowie https://www.youtube.com/watch?v=bTkOXCf2i4o Nagroda III Stopnia
Mateusz Moskwa II Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia im. Józefa Barlika w Trzcianie https://youtu.be/T2_f28dcspg    Nagroda III Stopnia
Marcel Kusy II ZSM nr.2 im.Wojciecha Kilara w Rzeszowie https://youtu.be/jrfwwwF0tbk Nagroda III Stopnia
Emilia Rzyman II Zespół Szkół Muzycznych w Wieliczce https://youtu.be/RXiZy9tpt7g Nagroda III Stopnia
Milena Walczak II Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu https://www.youtube.com/watch?v=ydaQO-pDQvE Nagroda III Stopnia
Paweł Kozłowski II Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Ludomira Różyckiego w Świdnicy https://youtu.be/5CxVqG8DpDI
Nagroda III Stopnia
Anna Rusin II Szkoła Muzyczna I Stopnia  w Głogowie Małopolskim https://youtu.be/ykaPizF6sko Nagroda III Stopnia
Oliwia Witkowska II Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. STANISŁAWA MONIUSZKI w Katowicach https://youtu.be/toW1LA4ioU8 Nagroda III Stopnia
Małgorzata Radek II Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. W. Kilara w Katowicach https://www.youtube.com/watch?v=4GXS1b3Q4eQ Nagroda III Stopnia
Wiktor Maluga II Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. W. Kilara w Katowicach https://www.youtube.com/watch?v=0Mn4UsSa7f0 Nagroda III Stopnia
Olivia Młynarska III Szkoła Muzyczna I stopnia w Rymanowie https://youtu.be/FfkMCb-TTkM Nagroda I Stopnia
NIKODEM DRUŻYŃSKI III Zespół Szkół Muzycznych im Stanisława Moniuszki W Łodzi https://youtu.be/HWA8tkxBmpU Nagroda I Stopnia
Paweł Batko III Państwowa Szkoła Muzyczna 1 i 2 stopnia w Wadowicach https://www.youtube.com/watch?v=gg46cpjgUhQ Nagroda I Stopnia
Julia Szewczyk III Państwowa Szkoła Muzyczna im Teodora Leszetyckiego w Łańcucie https://youtube.com/watch?v=rvaJ9q7YCUU&feature=share Nagroda II Stopnia
Michał Ziętek III Szkoła Muzyczna I st. w Kańczudze https://youtu.be/n_AsLhH-RuQ Nagroda II Stopnia
MACIEJ BIESZCZAD III Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy https://youtu.be/5fQsTqGFqoQ Nagroda III Stopnia
Łukasz Rafiński III Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia w Sokołowie Małopolskim https://youtu.be/KVVI1uznBzY Nagroda III Stopnia
Michał Witko III Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku https://youtu.be/8xmxE032g9U Nagroda III Stopnia
Jakub Szylar III Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu https://youtu.be/PoGdi7mPf7Q Nagroda III Stopnia
Tomasz Sarata III Państwowa szkoła muzyczna I i II stopnia im. F. Chopina w Nowym Sączu filia w Krynicy-Zdroju https://youtube.com/watch?v=2C1ORrlYlkk&feature=share Nagroda III Stopnia
Maja Gwardyś III Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Stanisława Moniuszki w Katowicach https://www.youtube.com/watch?v=xku9sAZIgqg Nagroda III Stopnia
Duet: Milena Walczak, Urszula Paśko IV Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu im. Artura Malawskiego https://www.youtube.com/watch?v=kAET4BTjZYg Nagroda II Stopnia
Duet: Anna Sałata, Milena Bomba IV Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Tarnobrzegu https://youtu.be/nNt3yRaiRyQ12 Nagroda II Stopnia
Duet: Małgorzata Bieżanek, Przemysław Kordecki IV Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie https://youtu.be/dzJyhksv6DA Nagroda III Stopnia
Duet gitarowy Olivia Młynarska, Marlena Rysz V Szkoła Muzyczna I stopnia w Rymanowie https://youtu.be/2AzlXXQZRe4  Nagroda I Stopnia
Skip to content