Nasze sukcesy na VI Leżajskim Konkursie Kultury Muzycznej

W dniach 13-15 listopada 2019 roku w Państwowej Szkole Muzycznej I st. w Leżajsku odbył się VI Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej. Zmagania konkursowe odbywały się w klasach fortepianu, akordeonu i gitary.

W konkursie wzięło udział 70 uczniów ze szkół: Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Małopolskim, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Żołyni, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Jastrzębiu Zdroju, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Nowym Targu, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Cieszynie – filia w Wiśle, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Jaśle, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Kolbuszowej, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Lubaczowie, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Łańcucie, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Przeworsku, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Strzyżowie, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Tarnobrzegu, Prywatna Szkoła Muzyczna I st. w Jaśle, Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku, Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Jeżowem, Szkoła Muzyczna I i II stopnia im.B. Rutkowskiego w Krakowie, Szkoła Muzyczna I st. im. St. Wiechowicza w Krakowie, Szkoła Muzyczna I st. w Błażowej, Szkoła Muzyczna I st. w Dydni, Szkoła Muzyczna I st. w Głogowie Małopolskim, Szkoła Muzyczna I st. w Kańczudze, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu, Zespół Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie, Zespół Szkół Muzycznych nr 2 w Rzeszowie, Zespół Szkół Muzycznych w Krośnie i Zespół Szkół Muzycznych w Wieliczce.

Z dużą przyjemnością informujemy, że uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Leżajsku znaleźli się się wśród nagrodzonych i wyróżnionych:

  • Szymon Jagustyn (gitara), naucz. Grzegorz Wziątka – NAGRODA II STOPNIA
  • Emilia Urban (gitara), naucz. Grzegorz Wziątka – WYRÓŻNIENIE I STOPNIA
  • Kacper Otulak (gitara), naucz. Grzegorz Wziątka – WYRÓŻNIENIE I STOPNIA
  • Michał Malita (gitara), naucz. Wojciech Jurkiewicz – WYRÓŻNIENIE I STOPNIA
  • Kacper Kostek (gitara), naucz. Krzysztof Skoczyński – WYRÓŻNIENIE II STOPNIA
  • Bartłomiej Zygmunt (fortepian), naucz. Gabriela Wojtas – WYRÓŻNIENIE III STOPNIA
  • Małgorzata Józefara (gitara), naucz. Grzegorz Wziątka – NAGRODA III STOPNIA

Gratulujemy uczniom i nauczycielom sukcesu !!!

Skip to content