Laureaci VI Festiwalu Muzyki Dawnej

Lista nagrodzonych i wyróżnionych w VI Festiwalu Muzyki Dawnej – Leżajsk 2013

Grupa I – 22.05.2013

Kategoria I

  • I miejsce – Sylwia Barcikowska, PSM I st. w Łańcucie
  • II miejsce – Jakub Amarowicz, PSM I st. w Leżajsku
  • III miejsce – Katarzyna Sroka, ZSM nr 1 w Rzeszowie
  • Wyróżnienie – Jagoda Kałkun, ZSM nr 1 w Rzeszowie
  • Wyróżnienie – Filip Wziątka, ZSM nr 1 w Rzeszowie
  • Wyróżnienie – Piotr Ostrowski, PSM I st. w Biłgoraju
  • Wyróżnienie – Klaudia Sasuła, SSM I st. w Tymbarku
  • Wyróżnienie – Patrycja Leniart, PSM I st. w Leżajsku
  • Wyróżnienie – Jakub Kaczor, PSM I st. w Biłgoraju
  • Wyróżnienie – Małgorzata Urban, PSM I st. w Kolbuszowej

Kategoria II

  • I miejsce – Kamil Wołczasty, PSM I st. w Leżajsku
  • II miejsce – Anna Toporkiewicz, SSM I st. w Tymbarku
  • III miejsce – Kacper Staniak, ZSM nr 1 w Rzeszowie
  • III miejsce – Katarzyna Banaszkiewicz, PSM I st. w Szczebrzeszynie
  • Wyróżnienie – Paweł Paprocki, PSM I st. w Chrzanowie
  • Wyróżnienie – Eliza Kordeczka, SSM I st. w Tymbarku

Kategoria III

  • I miejsce – Małgorzata Kruczek, ZSM nr 1 w Rzeszowie
  • II miejsce – Aleksandra Czerniecka, ZSM nr 1 w Rzeszowie
  • III miejsce – Agnieszka Marszałek, ZSM nr 2 w Rzeszowie

Kategoria IV

  • I miejsce – Chór PSM I st. w Biłgoraju
  • I miejsce – Chór PSM I st. w Leżajsku

Kategoria V

  • I miejsce – Chór “Animato” PSM I i II st. w Sanoku

Grupa II – 23.05.2013

Kategoria I

  • I miejsce – Eryk Oliwa, PSM I st. w Strzyżowie
  • I miejsce – Sylwia Pycio, OSM I i II st. w Łodzi
  • Wyróżnienie – Bartłomiej Połeć, PSM I st. w Przeworsku

Kategoria II

  • I miejsce – Dominik Glazar, ZSM w Krośnie
  • I miejsce – Bogumiła Kutacha, PSM I st. w Kolbuszowej
  • III miejsce – Zofia Trybus, ZSM w Krośnie
  • Wyróżnienie – Zuzanna Wąsiewicz, OSM I i II st. w Łodzi
  • Wyróżnienie – Beata Atłas, SSM I st. w Tymbarku

Kategoria III

  • I miejsce – Michał Leśniak, ZSM w Krośnie
  • II miejsce – Michał Ochab, ZSM w Krośnie
  • III miejsce – Beniamin Kosior, ZSM w Krośnie
  • Wyróżnienie – Dominika Szczepanik, ZSM w Krośnie
  • Wyróżnienie – Andżelika Noga, ZSM nr 1 w Rzeszowie

Kategoria IV

  • I miejsce – Duet Gitarowy, PSM I i II st. w Sanoku
  • II miejsce – Duet Skrzypcowy, SSM I st. w Tymbarku
  • Wyróżnienie – Duet Wiolonczelowy, PSM I st. w Tarnobrzegu

Kategoria V

  • I miejsce – Krośnieński Kwartet Saksofonowy, ZSM w Krośnie
  • II miejsce – Kwartet klarnetowy „S.M.S”, ZSM w Krośnie i SSM II st. w Krośnie
  • III miejsce – Kwartet gitarowy, ZSM nr 1 w Rzeszowie
  • Wyróżnienie – Kwartet saksofonowy, ZSM nr 1 w Rzeszowie

Wyróżnienia dla akompaniatorów:

  • Katarzyna Nuzia – SSM I st. w Tymbarku
  • Anna Materniak – ZSM w Krośnie
  • Grzegorz Wójcikiewicz – PSM I st. w Leżajsku
  • Tomasz Blicharz – PSM I st. w Kolbuszowej

Więcej o festiwalu na stronie: www.festiwal.muzyczna.com.pl

Skip to content