Laureaci X Jubileuszowego Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Dawnej w Leżajsku

Lista laureatów X Jubileuszowego Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Dawnej w Leżajsku

Kategoria I

Uczestnik Nauczyciel Szkoła Nagroda
Piotr Sulikowski Grzegorz Wójcikiewicz NSM I st. w Leżajsku I MIEJSCE
Awaz Lila Szczepańska Orest Bryliński SM I st. w Domosławicach II MIEJSCE
Beata Rudzińska Grzegorz Wójcikiewicz PSM I st. w Leżajsku III MIEJSCE
Jagoda Papkoj Urszula Jasiecka-Bury ZPSM w Bielsku-Białej III MIEJSCE
Michalina Jakubiec Urszula Jasiecka-Bury ZPSM w Bielsku-Białej WYRÓŻNIENIE

Kategoria II

Uczestnik Nauczyciel Szkoła Nagroda
Dominika Wróbel Małgorzata Dzień PSM I st. w Leżajsku I MIEJSCE
Aneta Przeszło Aleksander Koziński PSM I st. w Leżajsku WYRÓŻNIENIE
Michał Rąpała Maria Skrabalak ZSM w Krośnie WYRÓŻNIENIE

Kategoria III

Uczestnik Nauczyciel Szkoła Nagroda
Maciej Reizer Paweł Nowak ZSM nr 1 w Rzeszowie I MIEJSCE
Jonasz Giemza Jolanta Filar Choinska SM II st. w Łańcucie (ŁTM) I MIEJSCE
Oliwia Szczecina Bogumiła Ścigała OSM I i II st. w Bytomiu I MIEJSCE
Kaja Morawiec Małgorzata Komorowska ZPSM POSM II st. w Katowicach I MIEJSCE
Adam Wrazidło Sabina Olbrich-Szafraniec PSM I i II st. w Gliwicach I MIEJSCE
Justyna Marczak Magdalena Kling – Fender OSM I i II st. w Łodzi I MIEJSCE
Sylwia Barcikowska Robert Naściszewski SM II st. w Łańcucie (ŁTM) II MIEJSCE
Kacper Staniak Urszula Buda ZSM nr 1 w Rzeszowie II MIEJSCE
Victoria Lerche Hanna Balcerzak OSM I i II st. w Bytomiu II MIEJSCE
Artur Pudło Wojciech Kuś SM II st. w Łańcucie (ŁTM) III MIEJSCE
Gabriela Graboń Robert Naściszewski PSM I i II st. w Sanoku III MIEJSCE
Aleksandra Augustyn Agnieszka Kaczmarek PSM II st. w Krakowie WYRÓŻNIENIE
Pola Zielańska Sabina Olbrich-Szafraniec PSM I i II st. w Gliwicach WYRÓŻNIENIE
Marta Gawlas Magdalena Kania ZPSM w Bielsku-Białej WYRÓŻNIENIE
Tymon Janusiewicz Sebastian Sojka ZPSM w Bielsku-Białej WYRÓŻNIENIE

Kategoria IV

Uczestnik Nauczyciel Szkoła Nagroda
Chór żeński Animato Monika Brewczak PSM I i II st. w Sanoku I MIEJSCE
Septet ” Sforzato” Halina Waszkiewicz-Rosiek SPSM I st. w Tymbarku WYRÓŻNIENIE

Kategoria V

Uczestnik Nauczyciel Szkoła Nagroda
Zespół Muzyki Dawnej Basso Continuo Ewa Gęga – Osowska, Karolina Zych ZSM w Radomiu I MIEJSCE
Chór Reprezentacyjny Szkół Muzycznych w Leżajsku Iwona Ćwikła PSM I st. w Leżajsku, NSM II st. w Leżajsku II MIEJSCE
Zespół Muzyki Dawnej „Leggiero” Malgorzata Kaniowksa, Sabina Olbrich-Szafraniec, Magdalena Bąk PSM I i II st. w Gliwicach
ZSM I i II st. w Rudzie Śląskiej
III MIEJSCE
Zespół Instrumentów Historycznych Justyna Młynarczyk ZPSM POSM II st. w Katowicach WYRÓŻNIENIE

Nagrody GRAND PRIX

Uczestnik Nauczyciel Szkoła Nagroda
Michalina Barcikowska Karolina Jesionek ZPSM POSM II st. w Katowicach GRAND PRIX DLA SOLISTY
Salvavidas Karolina Jesionek ZPSM POSM II st. w Katowicach GRAND PRIX DLA ZESPOŁU